Proč nakupovat u nás?

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA

Nebojte se nás oslovit o cenovou nabídku. Rádi s Vámi probereme ideální řešení přímo pro Vás a zpracujeme nezávaznou orientační cenovou nabídku, abyste mohli znát orientační cenu. Následně si domluvíme zaměření přímo u Vás na místě plánované realizace, zde dohodneme přesné ideální řešení dle vašich potřeb a na základě toho pak zpracujeme obratem přesnou nabídku. Ta se většinou jen trochu liší od orientační. Pak je již na Vás zda si s námi "plácnete" a rovnou dohodneme termín realizace.

DOPRAVA ZDARMA NA ZAMĚŘENÍ

Vždy pokud k Vám pojedeme kvůli zaměření pro stanovení přesné nabídky, nic Vám nebudeme účtovat a to i přesto, pokud nedojde k realizaci. 

MOŽNOST PLATBY PO MONTÁŽI

Neradi platíte něco předem? Tak s námi můžete platit až po montáži, je to na Vás.

KVALITNÍ A OVĚŘENÉ PRODUKTY

Nabízíme jen osvědčené a kvalitní klimatizace, rekuperace a tepelná čerpadla určena na český trh. Nemusíte mít strach, že Vám nabídneme nekvalitní nebo špatné zboží.

IHNED DOHODNEME TERMÍN MONTÁŽE

Na nic nečekejte, jsme pružní a Víme kdy máme volný termín a ten s Vámi dohodneme ihned. Ceníme si nových zákazníků, a proto nechceme, abyste zbytečně čekali jako třeba u konkurence. Námi dostatečný tým pracuje na plno aby byli obě strany spokojené.

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NA KLÍČ

Nemusíte se o nic starat, pouze dohodneme cenu, termín a jednoduché rozvržení montáže (kde bude umístěna jednotka, přívod elektro atd.) o ostatní se postaráme my. Na konci s Vámi montáž projdeme, zaškolíme, předáme veškerou dokumentaci, provedeme případnou platbu a přátelsky rozloučíme.