O Nás

Jsme rodinná firma působící v Praze a okolí, naše kořeny sahají do jižních Čech. V těchto místech jsme připraveni realizovat vaše zakázky.

Specializujeme se na dodávku, montáž, servis klimatizací a rekuperací.

Jsme operativní mladý tým, připraven vyjít vám vstříc.

Žádné tahání za nos!

Rychlost, vstřícnost a hlavně kvalita je pro naše zákazníky důkazem, že to, co děláme myslíme vážně.

Klimatizace od KLIMAČEK bude vždy vycházet z těchto klíčových slov:

Řemeslo

Nejsme garážová firma, naši pracovníci tvoří spolupracující tým. Ať už potkáte naše montéry nebo obchodní zástupce ten, kdo pracuje pro KLIMAČEK zastupuje hrdost na svou práci a skutečné pracovní nasazení. Investujeme do kvalitního nářadí tak, aby práce, kterou děláme pro nás byla potěšením. Reprezentujeme manuální dovednost nejvyšší kvalifikace.

Poctivost

Jsme přesvědčení, že poctivost je nejlepší devíza podnikatele. Proto nemáme žádné postranní úmysly pro Vaše dobro a spokojenost. O tom, co nabízíme jsme plně přesvědčeni, vždy vás upozorníme na klady a zápory, snažíme se i v dnešní zrychlené době dodržovat termíny a ujišťovat další zákazníky o našem přesvědčení a poctivých úmyslech. To není fráze, ale skutečnost. Můžete se o tom přesvědčit i vy.

Tradice

Již 10 let se zabýváme chladícími okruhy. V roce 2007 jsme se začali seznamovat s problematikou klimatizací a tepelných čerpadel jako zaměstnanci různých chladírenských společností. Za tu dobu jsme získali mnohé zkušenosti, které jsme se rozhodli v roce 2017 naplno využít ve vlastní společnosti, jsme připraveni vám nabídnout služby s tradicí a zkušenostmi.

Respektujeme své zákazníky a jsme připraveni uspokojit Vaše přání a představy na pohodové klima, ať už jste doma nebo v práci.

Komentáře zákazníků

Byl jsem velmi spokojen. Rychlá a čistá instalace. Na všem jsme se domluvili. Mohu vřele doporučit.

Zbyněk S.

Certifikát

Jsme certifikováni pro oblast chladících a klimatizačních zařízení (dle nařízení (EU) č. 2015/2067 a zákona č. 73/2012 Sb.)

Certifikát