Doporučujeme! Wind-Free Standard 3,5 kW Zobrazit větší

Wind-Free Standard 3,5 kW

Revoluční klimatizace SAMSUNG Wind-Free Standard 3,5kW s funkcí WindFree a Wi-Fi. Tepelné čerpadlo, inverter.

Více informací


Informujte mě, až bude k dispozici

Samsung

AR12RXWXCWKNEU/XEU

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

37 329 Kč s DPH

31 499 Kč s DPH26 032 Kč bez DPH

Super 8-pólový Digital Inverter

WIND-FREE - REVOLUČNÍ KOMFORTNÍ CHLAZENÍwindfree ikona 

Zbavte se nepříjemného průvanu

Wind-Free klimatizace distribuuje vzduch přes 21 000 mikro otvorů v předním panelu, vytváří tak rozptýlený a jemný proud vzduchu, skutečně definováný jako „bezvětří“, který se jemně a tiše infiltruje do místnosti. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky.

Wind-Free

TRIANGLE DESIGN - MAXIMÁLNÍ CHLADÍCÍ VÝKON triangl ikona

Ochlazuje rychleji, dále a do větší šířky

Samsung klimatizační jednotky byly navrženy od základu tak, aby byly mimořádně efektivní. Jedinečný trojúhelníkový tvar má širší vstup, takže může nasávat více vzduchu. Zlepšená šířka a úhel výstupu, žaluzie ve tvaru písmene „V” a větší ventilátor rovněž zajišťují rychlejší chlazení a vypuzování vzduchu s delším dosahem.* Osvěžující chladný vzduch se tak dostane do všech rohů vašeho pokoje, bez jakýchkoli slepých míst.

Triangle design

Úhel výstup se liší ve srovnání s běžnými modely, což umožňuje dlouhý proud vzduchu 14 metrů.

Dosah

PRVNÍ NA SVĚTĚ 8-PÓLOVÝ DIGITAL INVERTERikona2

Nově uvedený 8-pólový inverter je jádrem pokročilé Samsung technologie Digital Inverter. Využívá jako první na světě 8-pólový motor místo 4-pólového motoru v kompresoru ve venkovní jednotce, takže dochází k menšímu kolísání točivého momentu. To zajišťuje efektivnější a účinnější provoz s menšími vibracemi a také snižuje spotřebu energie.

8-pólový Digital Inverter

DÝCHEJTE ZDRAVĚJŠÍ VZDUCH

Vynikající technologie Virus Doctor neutralizuje škodliviny ve vzduchu a zároveň ničí bakterie, které neodstranil filtr. Ze všech škodlivin ve vzduchu se stává neškodná vodní pára. Na rozdíl od obvyklých systémů čištění vzduchu s filtrem, které čistí pouze zpracovaný vzduch, klimatizace Samsung s technologií Virus Doctor odstraňují aktivně všechny znečišťující látky, a tak zlepšují kvalitu vzduchu. Virus Doctor technologie eliminuje 99% bakterií a virů.

Filtry čištění vzduchu

Klimatizační jednotky Samsung mají vynikající filtrační mřížku, která udrží Váš vzduch svěží a přístroj čistý. Pokrývá 100% vzduchového vstupního otvoru a je potažen unikátní antibakteriální a antivirovým materiálem.

Easy filtr

SMART TECHNOLOGIE triangl ikona

Smart Wi-Fi

Klimatizace Samsung můžete ovládat pomocí SMART telefonu a nemusíte mít nikdy obavy, že jste omylem nechali klimatizaci zapnutou. Také si můžete zapnout klimatizaci ještě před příchodem domů a přicházíte tak vždycky do vychlazeného domu. Použití aplikace* na smartphonu umožňuje vzdáleně ovládat funkce klimatizací Samsung a řízení harmonogramu. V aplikaci Smart Home lze sledovat denní, týdenní nebo měsíční spotřebu klimatizační jednotky. Kdekoliv můžete okamžitě zapnout/vypnout, zvolit provozní režim a teplotu. Nebo můžete naplánovat kdy se má spustit/zastavit a ovládat další funkce. Smart Home aplikace

* k dispozici na iPhone a zařízení se systémem Android. Je vyžadováno připojení k síti.

Smart Wi-Fi

Smart Home aplikace také umožňuje centrálně řídit všechny své inteligentních spotřebiče Samsung s celou řadou užitečných nástrojů. 

Smart Home

2-STEP COOLING ikona2

Udržuje pohodlí bez pocitu chladu

Klimatizace Samsung začíná chladit vzduch rychle v režimu Fast Cool (rychlé ochlazení) a potom se režim automaticky změní na Comfort Cool (příjemné chlazení), při kterém udržuje požadovanou teplotu. Nebude vám tedy chladno a nemusíte manuálně měnit nastavení nebo klimatizační zařízení zapínat a vypínat.

2-Step Cooling

NEPŘEKONATELNÝ DESIGN PRO VYTÁPĚNÍtriangl ikona

Ohřívá rychleji a dále

Za chladného dne rychle vytváří teplo ve vašem domově! Klimatizační zařízení Samsung s Triangle vzhledem rychle distribuuje uklidňující teplý vzduch do každého rohu místnosti. Její jedinečný trojúhelníkový tvar má širší vstup, takže může nasávat více vzduchu. Zlepšená šířka výstupu zabezpečí větší teplo a ventilátor vytlačí vzduch rychleji a dále. V režimu rychlého vytápění místnosti dosáhne požadované teploty rychleji než běžné modely.

Topení

TROJÍ OCHRANA ikona2

Stálé a stabilní chlazení s nejvyšší trvanlivostí

Zabudovaná ochranná technologie společnosti Samsung zajišťuje vyšší trvanlivost a spolehlivost zařízení. Výkonný chladící systém (ochrana kompresoru), nepřetržitá kontrola napětí (ochrana ovladače) a účinná antikorozní povrchová úprava (ochrana povrchu) vám umožní mít dokonale čerstvý chladící vzduch delší dobu.

Trojí ochrana

DURAFIN™

Díky zlepšenému nerezového materiálu Samsung DURAFIN ™ chrání sebe od rezivění. A jeho jedinečný tvar poskytuje větší prostor pro přenos tepla, což má za následek vyšší efektivitu.

Durafin

Ovládání kompresoru Digital Inverter
Konstrukce vnitřní jednotky Triangle
Čištění vzduchu Easy Filter +
Wi-Fi ANO
Topení / chlazení ANO
Výkon chlazení 3,5 kW
Příkon chlazení 1,06 kW
Výkon topení 3,5 kW
Příkon topení 0,94 kW
Energetická účinnost chlazení (EER) 3,30
Energetická účinnost topení (COP) 3,72
Energetická třída chlazení SEER 6,1 (A++)
Energetická třída topení SCOP 3,8 (A)
Napájení 220 ~ 240 V
Aku. tlak - hluk vnitřní jednotky 38/19 dB (Max/Min)
Rozměry vnitřní jednotky (Š+V+H) 828 x 267 x 265 mm
Hmotnost vnitřní jednotky 9,4 kg
Aku. tlak - hluk vnější jednotky 46 dB
Rozměry vnější jednotky (Š+V+H) 660 x 475 x 242 mm
Hmotnost vnější jednotky 22,8 kg

1 další produkt ve stejné kategorii: