Doporučujeme! Samsung Wind-Free Comfort 3,5 kW, WiFi, inverter, R32 Zobrazit větší

Samsung Wind-Free Comfort 3,5 kW

Klimatizace SAMSUNG Wind-Free Comfort 3,5 kW s Wi-Fi, tepelné čerpadlo, inverter, R32, včetně dálkového ovladače 

Více informací

Samsung

AR12TXFCAWKNEU/XEU

Nový produkt

Skladem

38 038 Kč s DPH

31 499 Kč s DPH26 032 Kč bez DPH

Wind-Free™ Comfort 

Nástěnná klimatizační jednotka

Wind-Free Comfort

Získejte pocit příjemného chládku, ne skutečné zimy

Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení Wind-Free™. Jemně a tiše rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory. A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení.

Wind-Free
Wind-Free - snížení spotřeby

Snižuje spotřebu energie až o 77 % a tím vám šetří náklady

Ušetřete každý den díky vysoce účinnému režimu chlazení Wind-Free™. Když je nastaven režim Wind-Free™, venkovní klimatizační jednotka spotřebovává minimum energie – využívá až o 77 % méně elektřiny v porovnání s režimem rychlého chlazení. Takže si můžete užívat příjemný chládek a nemusíte se při tom strachovat o své účty za elektřinu.

Poznejte možnosti chytré domácnosti

Zažijte chytřejší a pohodlnější způsob života díky AI Auto Comfort. Tato technologie automaticky optimalizuje různé režimy na základě analýzy okolního prostředí a způsobů, jakým klimatizaci používáte. S ohledem na vaši preferovanou teplotu je pak klimatizace automaticky zapnuta v odpovídajícím režimu, který zajistí optimální podmínky pro váš domov.

AI Chytrá domácnost

Chladí rychleji a do všech směrů i větších prostor

Zchlaďte váš domov rychleji od jednoho koutu k druhému a zažijte pocit nikdy nekončícího pohodlí. Technologie Digital Inverter Boost ochlazuje vzduch až o 43 % rychleji. Navíc její moderní design zahrnuje také o 15% větší ventilátor, o 18 % širší přívod a o 31 % širší lopatku. Takže studený vzduch je díky tomu rozptylován do všech směrů i do větších prostor, a to až na vzdálenost 15 metrů.

Rychlé chlazení
Smart Things vzdálené ovládání

Vzdálená kontrola kdykoli a odkudkoli

Nastavte teplotu vašeho domova kdykoli a odkudkoli. Díky aplikaci SmartThings můžete nastavit a kontrolovat vaši klimatizaci pouhým jedním dotykem. Nebo jednoduše řekněte svému systému s umělou inteligence (AI), co přesně chcete, a ten vše provede podle vašich představ. Dokonce vám navrhne nejlepší možnosti nastavení.

Čištění filtru

Antibakteriální filtr, který se snadno čistí

Nechte svou klimatizaci, aby pracovala účinněji i při menším úsilí. Filtr Easy Filter Plus je umístěn na vnější horní straně, takže jej lze snadno vyjmout a vyčistit. Jeho hustá síťovina udržuje tepelný výměník čistý a antibakteriální svrchní vrstva vás chrání před nebezpečnými vzduchem přenosnými nečistotami.

Chladivo R32

Chladivo šetrné k životnímu prostředí

Pomozte ochránit planetu tím, že snížíte svůj vliv na změnu klimatu. Naše klimatizace používá novou generaci chladiv R32, které v porovnání s běžnými chladivy R22 nebo R410A pomáhají zachovávat ozónovou vrstvu a nemají téměř žádný vliv na globální oteplování. Takže jsou daleko šetrnější k životnímu prostředí.

Méně hluku

Užívejte si tišší a klidnější domov

Zchlaďte své obývací prostory a nenechte se při tom obtěžovat přílišným hlukem. Kompresor vytváří silné proudění vzduchu, ale díky tomu, že obsahuje tlumící jednotku s dvojitou trubicí, pracuje velice tiše. Snižuje hluk z proudění chladného vzduchu, když je klimatizace nastavena na vysokou rychlost, a zároveň minimalizuje hluk při nastavení na nízké otáčky.

Ovládání kompresoru Digital Inverter
Konstrukce vnitřní jednotky Wind-Free
Čištění vzduchu Easy Filter +
Wi-Fi ANO
Topení / chlazení ANO
Výkon chlazení 3,5 kW
Příkon chlazení 1200 W
Výkon topení 940 W
Energetická účinnost chlazení (EER) 2,87
Energetická účinnost topení (COP) 3,72
Energetická třída chlazení SEER 6,5 (A++)
Energetická třída topení SCOP 4,0 (A+)
Napájení 220 ~ 240 V
Aku. tlak - hluk vnitřní jednotky 38/19 dB (Max/Min)
Rozměry vnitřní jednotky (Š+V+H) 826 x 261 x 261 mm
Hmotnost vnitřní jednotky 8,9 kg
Aku. tlak - hluk vnější jednotky 47 dB
Rozměry vnější jednotky (Š+V+H) 820 x 299 x 215 mm
Hmotnost vnější jednotky 23