Doporučujeme! New Triangle AR5500 3,5 kW, WiFi, Triangle design Zobrazit větší

New Triangle AR5500 3,5 kW

Klimatizace SAMSUNG New Triangle AR5500 3,5 kW s Wi-Fi, tepelné čerpadlo, inverter

Více informací


Informujte mě, až bude k dispozici

Samsung

AR12RXWSAURNEU/XEU

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

30 238 Kč s DPH

Cena na vydn20 660 Kč bez DPH

Super 8-pólový Digital Inverter

TRIANGLE DESIGN - MAXIMÁLNÍ CHLADÍCÍ VÝKON triangl ikona

Ochlazuje rychleji, dále a do větší šířky

Samsung klimatizační jednotky byly navrženy od základu tak, aby byly mimořádně efektivní. Jedinečný trojúhelníkový tvar má širší vstup, takže může nasávat více vzduchu. Zlepšená šířka a úhel výstupu, žaluzie ve tvaru písmene „V” a větší ventilátor rovněž zajišťují rychlejší chlazení a vypuzování vzduchu s delším dosahem.* Osvěžující chladný vzduch se tak dostane do všech rohů vašeho pokoje, bez jakýchkoli slepých míst.

Triangle design

Úhel výstup se liší ve srovnání s běžnými modely, což umožňuje dlouhý proud vzduchu 14 metrů.

Dosah

PRVNÍ NA SVĚTĚ 8-PÓLOVÝ DIGITAL INVERTERikona2

Nově uvedený 8-pólový inverter je jádrem pokročilé Samsung technologie Digital Inverter. Využívá jako první na světě 8-pólový motor místo 4-pólového motoru v kompresoru ve venkovní jednotce, takže dochází k menšímu kolísání točivého momentu. To zajišťuje efektivnější a účinnější provoz s menšími vibracemi a také snižuje spotřebu energie.

8-pólový Digital Inverter

DÝCHEJTE ZDRAVĚJŠÍ VZDUCH

Klimatizační jednotky Samsung mají vynikající filtrační mřížku, která udrží Váš vzduch svěží a přístroj čistý. Pokrývá 100% vzduchového vstupního otvoru a je potažen unikátní antibakteriální a antivirovým materiálem.

Easy filtr

SMART TECHNOLOGIE triangl ikona

Smart Wi-Fi

Klimatizace Samsung můžete ovládat pomocí SMART telefonu a nemusíte mít nikdy obavy, že jste omylem nechali klimatizaci zapnutou. Také si můžete zapnout klimatizaci ještě před příchodem domů a přicházíte tak vždycky do vychlazeného domu. Použití aplikace* na smartphonu umožňuje vzdáleně ovládat funkce klimatizací Samsung a řízení harmonogramu. V aplikaci Smart Home lze sledovat denní, týdenní nebo měsíční spotřebu klimatizační jednotky. Kdekoliv můžete okamžitě zapnout/vypnout, zvolit provozní režim a teplotu. Nebo můžete naplánovat kdy se má spustit/zastavit a ovládat další funkce. Smart Home aplikace

* k dispozici na iPhone a zařízení se systémem Android. Je vyžadováno připojení k síti.

Smart Wi-Fi

Smart Home aplikace také umožňuje centrálně řídit všechny své inteligentních spotřebiče Samsung s celou řadou užitečných nástrojů. 

Smart Home

2-STEP COOLING ikona2

Udržuje pohodlí bez pocitu chladu

Klimatizace Samsung začíná chladit vzduch rychle v režimu Fast Cool (rychlé ochlazení) a potom se režim automaticky změní na Comfort Cool (příjemné chlazení), při kterém udržuje požadovanou teplotu. Nebude vám tedy chladno a nemusíte manuálně měnit nastavení nebo klimatizační zařízení zapínat a vypínat.

2-Step Cooling

NEPŘEKONATELNÝ DESIGN PRO VYTÁPĚNÍtriangl ikona

Ohřívá rychleji a dále

Za chladného dne rychle vytváří teplo ve vašem domově! Klimatizační zařízení Samsung s Triangle vzhledem rychle distribuuje uklidňující teplý vzduch do každého rohu místnosti. Její jedinečný trojúhelníkový tvar má širší vstup, takže může nasávat více vzduchu. Zlepšená šířka výstupu zabezpečí větší teplo a ventilátor vytlačí vzduch rychleji a dále. V režimu rychlého vytápění místnosti dosáhne požadované teploty rychleji než běžné modely.

Topení

TROJÍ OCHRANA ikona2

Stálé a stabilní chlazení s nejvyšší trvanlivostí

Zabudovaná ochranná technologie společnosti Samsung zajišťuje vyšší trvanlivost a spolehlivost zařízení. Výkonný chladící systém (ochrana kompresoru), nepřetržitá kontrola napětí (ochrana ovladače) a účinná antikorozní povrchová úprava (ochrana povrchu) vám umožní mít dokonale čerstvý chladící vzduch delší dobu.

Trojí ochrana

DURAFIN™

Díky zlepšenému nerezového materiálu Samsung DURAFIN ™ chrání sebe od rezivění. A jeho jedinečný tvar poskytuje větší prostor pro přenos tepla, což má za následek vyšší efektivitu.

Durafin

Ovládání kompresoru Digital Inverter
Konstrukce vnitřní jednotky Triangle
Čištění vzduchu Easy Filter +
Wi-Fi ANO
Topení / chlazení ANO
Výkon chlazení 3,5 kW
Výkon topení 3,5 kW
Energetická účinnost chlazení (EER) 2,76
Energetická účinnost topení (COP) 3,50
Energetická třída chlazení SEER 6,1 (A++)
Energetická třída topení SCOP 3,8 (A)
Napájení 220 ~ 240 V
Aku. tlak - hluk vnitřní jednotky 38/19 dB (Max/Min)
Rozměry vnitřní jednotky (Š+V+H) 826 x 261 x 261 mm
Hmotnost vnitřní jednotky 9,5 kg
Aku. tlak - hluk vnější jednotky 46 dB
Rozměry vnější jednotky (Š+V+H) 660 x 475 x 242 mm
Hmotnost vnější jednotky 22,5 kg